Ke kontaktu využívejte přednostně e-mail info@bioplastica.cz
Při objednávání sdělte vaše časové možnosti.

Ostatní kontaktní info
viz KONTAKTY

Konzultace

KONZULTACE

Před prvním zákrokem u nového pacienta je nutné absolvovat konzultaci. Každý pacient dostane při konzultaci osobní vyplněný letáček s přesnými instrukcemi specifikovanými právě pro rozsah jeho postižených žil. Současně zde má zapsanou přesnou cenu zákroku. Ideální je využít letní měsíce ke konzultacím, a pak už se objednat rovnou na zákrok na dobu, která pacinetovi bude nejvíce vyhovovat vzhledem ke nutným byť minimálním opatřením v pozákrokovém období.

Mimopražským pacientům dosud neregistrovaným umožňujeme po domluvě absolvovat zákrok už během první návštěvy. Je ale nutné odsouhlasení podmínek zákroku sloučeného s konzultací e-mailem. Pokud přichází pacient úplně poprvé, je vždy ale výhodnější absolvovat nejdříve konzultaci.


Klient platí pouze takový rozsah zákroku, který přesně odpovídá rozsahu jeho postižení a současnému nálezu na končetinách (běžně totiž bývá cena paušalizována na cenu za sklerotizaci jedné končetiny a pacient pak nikdy neví, kolik nakonec za zákrok zaplatí).

Konzultace s vyšetřením u smluvních pacientů (111, 201, 207, 211)......100 Kč
(tj. poplatek jakékoli běžné návštěvy)
Konzultace s vyšetřením u nesmluvních pacientů ...................................500 Kč

Po konzultaci dostane klient informační leták s informacemi o zákroku, vyznačeným průběhem pozákrokové péče a přesně stanovenou konečnou cenou zákroku. V některých vyjímečných případech (při velkém rozsahu postižení temně modrými metličkovými žilkami s širším průsvitem) nelze cenu určit s úplnou přesností, ale i pak je na to pacient upozorněn při konzultaci a je mu vyznačena maximální možná částka (je vyšší maximálně o aplikaci jedné ampulky), kterou by eventuálně platil. Pak se může každý rozhodnout, zda se na zákrok objedná.

Pokud se chcete objednat na konzultaci, volejte v hodinách pro telefonický kontakt (viz kontakty), nebo se objednejte pomocí e-mailu info@bioplastica.cz, kam napište vaše časové možnosti - nabídneme vám podle nich volné termíny.