Ke kontaktu využívejte přednostně e-mail info@bioplastica.cz
Při objednávání sdělte vaše časové možnosti.

Ostatní kontaktní info
viz KONTAKTY

Pracoviště

Vážení klienti,

BIOPLASTICA, 1. klinika bioplastické chirurgie (Soukromá chirurgická praxe estetické chirurgie) je pracoviště s tradicí specializace od roku 1996 převážně na odstraňování křečových žil a metličkových žilek (od té doby vlastnictví domény www.sklerotizace.cz) a na plastickochirurgické operace v lokální anestezii (viz pořad Sama doma (25. března 1999 - ukázka z pořadu - sklerotizace varixů),
Po registraci prvního bioplastického preparátu Metacrill v ČR se specializuje od roku 2010 na bioplastiku, shrnuje své poznatky v kompletním materiálu s bohatou dokumentací výsledků vlastních zákroků na těchto stránkách a zakládá první pracoviště v ČR, které se specializuje na zákroky bioplastiky. Po registraci nového bioplastického materiálu 2. generace Ellansé v ČR v r. 2015 uvádí na trh i tento preparát.

Vaše ošetřující lékařka MUDr. Jana Vybulková Zavadilová (viz část Ošetřující lékařka)

Již samotné umístění ordinace nabízí klientům svoje nesporné výhody : vynikající dostupnost MHD, kdy v přímé blízkosti křižovatky jsou autobusové stanice Novodvorská, kam směřují autobusy jednak z metra Kačerov, jednak ze Smíchovského nádraží a Bráníka, dále ze směru Modřany a ze směru Libuš a Písnice. Po vystoupení z autobusu je dům v několikametrovém dohledu. Při dopravě autem lze parkovat do 100 m od vchodu do domu (podrobné informace o dopravě včetně vyznačení míst vhodných k parkování naleznete v Kontaktech na plánku, který si můžete vytisknout jako Dokument).

Vchodem z ulice Novodvorská se dostane klient v prvním patře do luxusně vybavené čekárny s vlastním sociálním zařízením. Jeho příchod je elektronickým systémem signalizován do ordinace. Z důvodů bezpečnosti je čekárna monitorována kamerovým systémem. Po vstupu do čekárny je klient uvítán informační prezentací, která mu usnandní návštěvu v ordinaci a na operačním sálku.

V případě, že klient přichází na konzultaci nebo rovnou na zákrok bioplastiky, bude mu nejdříve promítnuta prezentace zákroku na monitoru v čekárně, pokud si informace o zákroku nepročetl na těchto stránkách. Po shlédnutí prezentace bude vyzván ke vstupu do ordinace na vyšetření, při kterém bude specifikován zákrok, domluven objem materiálu (počet aplikovaných ml) a stanovena celková cena (viz varianty v odkazu Ceník). Klient obdrží veškeré informace též v písemné podobě.

Do ordinace vstupuje klient šatnou, která od okamžiku vstupu až do opuštění ordinace je určena pouze jemu a nikdo do této šatny nemůže zvenku vstoupit. Zde se přezouvá, a zanechává svoje věci podle charakteru vyšetření či ošetření nebo zákroku. Z ordinace se vstupuje přímo na operační sálek, kde probíhají veškeré prováděné zákroky. Operační sálek je koncipován zcela nestandardně oproti zvyklostem, aby nepůsobil na pacienta stresujícím dojmem. Sálek má obklad ve stylu římské architektury a malba byla zvolena tak, aby působila dojmem svítícího slunce. Podlaha, přestože je tvořena dlažbou z důvodů zachování maximálních hygienických nároků na operační sálek, působí vzhledem k designu dřeva velmi teplým dojmem. Tento styl byl zvolen s cílem, aby se klient při zákrocích cítil příjemně a prostředí na něj působilo pozitivně. Operační sálek je vybaven stereosystémem, takže při zákrocích je možné poslouchat hudbu či rádio. Operační sál splňnuje veškeré požadavky dle legislativy ČR na zdravotnická zařízení s operačním provozem a má příslušné registarce.

Plastická-chirurgie.info
MUDr. Jana Vybulková Zavadilová je specialista na zákroky Meta Crill, Odstranění znamének, kožních výrůstků a Skleroterapie (sklerotizace) na portálu Plastická-chirurgie.info
MUDr. Jana Vybulková Zavadilová