DOVOLENÁ
15.7. - 19.7., 22.7. - 26.7.,
5.8. - 9.8., 12.8. - 16.8.

Ke kontaktu využívejte přednostně e-mail.
Při objednávání sdělte vaše časové možnosti.

Telefonický kontakt - viz KONTAKTY

O bioplastice

Bioplastika = plastická chirurgie 21. století

Výsledek bioplastického zákroku je

změna, o které se nikdo nedozví, přesto si jí všichni všimnou.

Bioplastika = revoluce v plastické chirurgii: korekce nedostatků vytvořením vlastní tkáně, nové tvary těla vytvořené vlastní tkání, omlazení zpevněním a vyplněním povadlých partií vytvořením vlastního kolagenu - to vše bez klasické operace a jizev

Podstatou bioplastiky - nového směru estetické chiriurgie - je kontrolované vytvoření vlastní plnohodnotné tkáně na podkladě aplikace bioplastického materiálu bez použití sklapelu a s trvalým efektem (podrobné informace v části Bioplastický materiál Metacrill a Bioplastický materiál Ellansé).
Vazivo se začíná tvořit kolem 2 - 3 týdne po aplikaci a jeho tvorba je považována za dokončenou nejdříve za 6 měsíců po aplikaci.

Výhody bioplastiky:

Metoda bioplastiky se dá vlastně přirovnat sochařské práci - modelování těla podporou tvorby vlastní tkáně - a to vše bez skalpelu, miniinvazivní metodou. Bioplastika tak dokáže nahradit velkou část plastickochirurgických operací tím, že donutí tělo v aplikovaných místech vytvořit vlastní tkáň (např. face-lift bez operace). Ta se tak buď doplní na původní stav (např. u stárnoucího obličeje, kde dochází k úbytku podkožního vaziva a tím následně ke tvorbě vrásek) nebo dokáže v místech, kde je vaziva a tkáně nedostatek, vytvořit žádaný přirozený tvar (např.modelace, zpevnění a zvětšení ňader), eventuálně dokáže provést korekci nedostatků např. nerovného či zahnutého nosu, příliš malé v profilu zasunuté brady.

Podrobnosti k jednotlivým zákrokům včetně množství příkladových obrázků výsledků zákroků najdete vlevém sloupci.