DOVOLENÁ
18.7. - 20.7.2018
6.8. - 24.8.2018

OSTATNÍ PRÁZDNINOVÝ PROVOZ
bude přizpůsoben požadavkům klientů

Ke kontaktu využívejte předostně e-mail.
Při objednávání sdělte vaše časové možnosti.

Telefonický kontakt - viz KONTAKTY

Proč právě u nás

MOTTO: Bioplastika není jen tak píchnout někam bioplastický materiál ...

Jak poznáte seriozní pracoviště?

Bioplastika, tak jako i každá estetická operace, má být aplikována pouze tehdy, má-li daný zákrok smysl, což ovšem pozná pouze lékař, který jí rozumí a má s ní zkušenosti.

Po 22 letech praxe po atestaci z chirurgie a následné praxi v plastické chirurgii mám dostatek vlastních po leta vybudovaných zkušeností, a tak vím, že je nejlépe určité specializované zákroky podstupovat tam, kde se na daný zákrok úzce specilaizují, než kde vám nabízejí zákroky přehnaně řečeno od transplantace srdce až po aplikaci botoxu. Na takovém pracovišti nikdy nenajdete celé spektrum specialistů na určité výkony.
Tak jako jsem vypracovala doporobna od roku 1996 metodiku sklerotizace varixů, stejně tak se nyní od registace Metacrillu a Ellansé v ČR věnuji stejným způsobem bioplastice, kterou u nás dosud nikdo nezpracoval. Mám za sebou stovky aplikací, takže mohu vycházet z vlastních zkušeností a ne z přehnaně optimistických až reklamních materiálů včetně nabídky často i nesmyslných zákroků.

Bioplastikou nelze řešit vše a rozhodně nenahradí celé spektrum zákroků plastické chirurgie, ale může ji skvěle doplňovat a některé zákroky i nahrazovat a vyřešit problém bez nutnosti použití skalpelu.

Totéž ovšem platí o všech zákrocích plastické chirurgie.

Přeji vám správnou volbu lékaře ať už chcete jít na jakýkoli typ estetického zákroku.

Vaše

MUDr. Jana Vybulková Zavadilová