DOVOLENÁ
18.7. - 20.7.2018
6.8. - 24.8.2018

OSTATNÍ PRÁZDNINOVÝ PROVOZ
bude přizpůsoben požadavkům klientů

Ke kontaktu využívejte předostně e-mail.
Při objednávání sdělte vaše časové možnosti.

Telefonický kontakt - viz KONTAKTY

Hýždě

modelace, profilace, zvětšení

Pomocí bioplastiky lze také modelovat a zvětšovat hýždě. Tento zákrok u nás není příliš častý jednak vzhledem ke genetickým dispozicím a hlvně proto, že zde nejsou takové nároky na profilaci této partie, tak jako tomu je třeba u prsou. Zatímco v Brazílii a i ostatních zemích Jižní Ameriky je tento zákrok jedním z nejčastějších a nejžádanějších.
Modelace hýžďové krajiny je zákrokem nejvíce náročným na spotřebu bioplastického materiálu. Výsledkem ale je pevný zadeček bez jizev tvořený vlastní tkání.

Propadliny a defekty (po liposukcích, po úrazech)
V oblasti hýždí se častěji doplňují propadliny (nejčastěji po liposukcích), které tvoří viditelné vklesliny povrchu. Aplikací bioplastického materiálu se vkleslina opět vyplní a vyrovná.

Zvětšování hýždí - postup:
Záleží na velikosti postavy i místa aplikace - hýždí, aby aplikované množství bylo vůbec poznat. V této oblasti je množství aplikovaného Metacrillu téměř neomezené a je na klientce, jaké množství zvolí, resp. jaké si může dovolit. Ideální je, když si klientka počet injekcí přepočítá na množství ml (1 injekce = 1ml) a nalije pro představu do skleničky nebo igelitového pytlíku (pozor! celkové množství je nutné vydělit dvěma - do každé hýždě polovina celkového množství). O tento objem se pak modelovaná hýždě zvětší. Doporučená minimální dávka u štíhlé klientky je 200 ml (tj. 100 + 100 ml). Je vhodné počítat s tím, že pokud chce klientka skutečně viditelné zvětšení resp. modelaci a zakulacení, bude i tak potřeba aplikovat další minimálně stejnou dávku s odstupem cca půl roku.
Je však možné do oblasti hýždí aplikovat najednou i dvojnásobné množství, tj. 400 ml.

Výhodou zákroku je, že aplikovaný objem zůstane po vytvoření vlastního vaziva na stálo a že vlastně neexistuje efektivnější alternativní možnost zvětšení a modelace této partie. Problematika silikonových implantátů v této oblasti je bohužel ještě komplikovanější něž u prsních implantátů.

Pozákroková péče:
Klient může provozovat běžný režim.
Je vhodné aplikovanou oblast velice jemně promasírovávat.
První 3 - 5 dní se vyvarovat cíleného přehřívání (opalování) a solaria.
Při spánku prvních 14 dní spát na břiše a nosit vhodně tvarované pevnější kalhotky.
Nekonzumovat první dny po zákroku nadměrně alkohol.
Vyvarovat se asi týden extrémní fyzické námaze.

Některé příklady zvětšení, zpevnění a modelace hýždí pomocí bioplastiky

Modelace hýždí

Modelace hýždí - aplikováno 90 + 90 ml (minimální množství, vhodnější je použití většího množství pro výraznější efekt)